Dla wystawców

XV Ogólnopolski Festiwal Dobrego Smaku  odbędzie się w dniach 12 - 15 sierpnia 2021. Zgłoszenia wystawców przyjmować będziemy od kwietnia 2021, zainteresowanych wystawców prosimy o kontakt przez email: kontakt@ofds.pl 

UWAGA: nie możemy przyjąć większej liczby wystawców niż w latach ubiegłych – decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona.

 

Szczegóły dotyczące tegorocznego Ogólnopolskiego Festiwalu Dobrego Smaku oraz kartę zgłoszenia znajdziecie Państwo w dokumentach do pobrania na dole strony (informacja dla wystawców PDF i karta zgłoszenia).

Wiemy, że tych z Państwa, którzy uczestniczyli w którejkolwiek z wcześniejszych edycji Festiwalu zachęcać do udziału nie musimy. Tym, którzy wybiorą się do nas po raz pierwszy w podjęciu decyzji pomoże na pewno informacja, że OFDS to jedna z największych imprez kulinarnych w Polsce gromadząca na poznański Starym Rynku dziesiątki tysięcy zainteresowanych wysokiej jakości produktami odwiedzających. Jarmarkowi Dobrego Smaku towarzyszą liczne koncerty, spotkania z kulinarnymi gwiazdami, pokazy kulinarne, warsztaty, konkursy i ogromne zainteresowanie mediów.

 

Zapraszamy producentów i sprzedawców produktów kulinarnych i związanych z kulinariami do udziału w Jarmarku odwiedzanym od kilkunastu już lat przez dziesiątki tysięcy poznaniaków i turystów.

Najliczniejszą grupę wystawców Jarmarku stanowią producenci, importerzy i dystrybutorzy regionalnych specjałów z całej Polski oraz wielu krajów Europy. Od góralskich oscypków po wędzone ryby z mazurskich jezior, od win z Austriackiego Kamptal po najwyższej jakości produkty do przygotowywania sushi, od tradycyjnych chlebów na zakwasie po kiełbasy ze świni złotnickiej, od tradycyjnie tłoczonych soków po miody z rodzinnych pasiek – to wszystko znaleźć można na Jarmarku Dobrego Smaku.

 

Osobną grupę wystawców stanowią Ci oferujący gotowe potrawy – pierogi, zupy, dania z grilla, desery a nawet świeże ostrygi. W tej grupie szczególną uwagę zwracamy na restauratorów pragnących na festiwalu promować swoje lokale – mamy dla nich specjalną ofertę (prosimy o kontakt indywidualny).

Na poszczególnych stoiskach znaleźć można również rękodzieło artystyczne, akcesoria kuchenne czy książki o tematyce kulinarnej. O tym, że Ogólnopolski Festiwal Dobrego Smaku to świetna impreza pod względem sprzedażowym, niech świadczy fakt, że ponad 90% naszych wystawców wraca w latach kolejnych. Niektórzy z nich wypełnili zgłoszenia już podczas ubiegłorocznej edycji.

glowne31_edited.jpg