XII Ogólnopolski Festiwal Dobrego Smaku już w dniach 15-19 sierpnia 2018 w Poznaniu

Dla Wystawców

AKTUALNIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZENIA WYSTAWCÓW XII OFDS. ZGŁOSZENIA PRZESŁANE PRZED 10 MAJA PREMIUJEMY RABATEM!

Tegoroczny jarmark Ogólnopolskiego Festiwalu Dobrego Smaku na poznańskim starym Rynku odbędzie się w dniach 15-19 sierpnia 2018.

Tak jak w roku ubiegłym, premiujemy zdecydowanych wystawców! Zgłaszając się i uiszczając opłaty przed 11 kwietnia 2017 można uzyskać 15 procent rabatu na stoisko!

UWAGA: po raz pierwszy w historii OFDS nie możemy przyjąć większej liczby wystawców niż w latach ubiegłych – decyduje kolejność zgłoszeń.

Jak co roku spodziewamy się tłumów gości i kupujących. Szczegóły dotyczące tegorocznego Ogólnopolskiego Festiwalu Dobrego Smaku oraz kartę zgłoszenia znajdziecie Państwo w dokumentach do pobrania na dole strony (informacja dla wystawców PDF i karta zgłoszenia).

Tak jak w roku ubiegłym, premiujemy zdecydowanych wystawców! Zgłaszając się i uiszczając opłaty przed 10 MAJA 2018 można uzyskać 15 procent rabatu na stoisko!

UWAGA: nie możemy przyjąć większej liczby wystawców niż w latach ubiegłych – decyduje kolejność zgłoszeń.

Tegoroczny OFDS trwa aż pięć dni ze względu na długi sierpniowy weekend.

Wiemy, że tych z Państwa, którzy uczestniczyli w którejkolwiek z wcześniejszych edycji Festiwalu zachęcać do udziału nie musimy. Tym, którzy wybiorą się do nas po raz pierwszy w podjęciu decyzji pomoże na pewno informacja, że OFDS to jedna z największych imprez kulinarnych w Polsce gromadząca na poznańskim Starym Rynku dziesiątki tysięcy zainteresowanych wysokiej jakości produktami odwiedzających. Jarmarkowi Dobrego Smaku towarzyszą liczne koncerty, spotkania z kulinarnymi gwiazdami, pokazy kulinarne, warsztaty, konkursy i ogromne zainteresowanie mediów.

Zapraszamy producentów i sprzedawców produktów kulinarnych i związanych z kulinariami do udziału w Jarmarku odwiedzanym przez dziesiątki tysięcy poznaniaków i turystów.

Najliczniejszą grupę wystawców Jarmarku stanowią producenci regionalnych specjałów z całej Polski oraz wielu krajów Europy. Od góralskich oscypków po wędzone ryby z mazurskich jezior, od win z Austriackiego Kamptal po najwyższej jakości produkty do przygotowywania sushi, od tradycyjnych chlebów na zakwasie po kiełbasy ze świni złotnickiej, od tradycyjnie tłoczonych soków po miody z rodzinnych pasiek – to wszystko znaleźć można na Jarmarku Dobrego Smaku.

Osobną grupę wystawców stanowią Ci oferujący gotowe potrawy – pierogi, zupy, dania z grilla, desery a nawet świeże ostrygi. W tej grupie szczególną uwagę zwracamy na restauratorów pragnących na festiwalu promować swoje lokale.

Na poszczególnych stoiskach znaleźć można również rękodzieło artystyczne, akcesoria kuchenne czy książki o tematyce kulinarnej. O tym, że Ogólnopolski Festiwal Dobrego Smaku to świetna impreza pod względem sprzedażowym, niech świadczy fakt, że ponad 90% naszych wystawców wraca w latach kolejnych. Niektórzy z nich wypełnili zgłoszenia już podczas ubiegłorocznej edycji.